- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie steny
- Obývacia stena BARCELONA
Obývacia stena BARCELONA
Telefonická objednávka
BARCELONA je veľkolepá obývacia stena. Vyrobená je z laminovanej drevotriesky vo farebnej kombinácii dub sonoma s bielou. Tieto dve kombinácie sa spolu krásne dopĺňajú a už na prvý pohľad vyzerajú neodolateľne.
Obývacia stena poskytuje dostatok úložného priestoru v podobe RTV stolíka, závesné jednodverové skrinky, stojace skrinky a police, ktorá priamo vyzýva na umiestnenie vašich dekorácií. Závesná skrinka obsahuje úložný priestor a sklenené police, v ktorých sa nachádza LED osvetlenie v studenej bielej farbe.
Farba:
dub sonoma / biela
Materiál:
fóliovaná DTD / sklo
Rozmery:
šírka: 203 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 190 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Rozmery závesnej skrinky:
šírka: 37,7 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 78,1 cm
Rozmery stojacej skrinky:
šírka: 63,1 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 92,2 cm
Rozmery RTV stolíka:
šírka: 140 cm
hĺbka: 39,6 cm
výška: 34 cm
Rozmery police:
šírka: 100 cm
hĺbka: 17 cm
výška: 15 cm
Hmotnosť:
64,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 203 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 190 cm |
| HMOTNOSŤ | 64,6 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Sklo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Jedálenská stolička PIKA
Jedálenská stolička PIKA
Sivá
Nie je skladom
95.40 €
Modrá
Nie je skladom
95.40 €
Hořčicová
Nie je skladom
95.40 €




