- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Nočný stolík HANY NEW 002
Nočný stolík HANY NEW 002
Telefonická objednávka
Jeden z najpraktickejších doplnkov spálňe je jednoznačne nočný stolík. Jeho základnou funkciou je poskytovať dostatočný odkladací priestor na všetko, čo potrebujete mať pri svojej posteli.
Nočný stolík HANY NEW 002 môžeme označiť aj ako úschovňa pre veci, ktoré chcete ukryť pred zrakmi ostatních. Stolek je ukryje v dvoch zásuvkách.
Vyrobený je z kvalitnej laminovanej drevotriesky s ABS hranami.
Tento model si zamilujete vďaka dômyselným detailom a perfektnému spracovaniu.
Farba:
biela
dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 41 cm
hĺbka: 41,6 cm
výška: 40,4 cm
Hmotnosť:
12 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 41,5 cm |
| HĹBKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 40,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.




