- Domov
- Spálňa
- Šatníkovej skrine a komody
- Komody
- Komoda HANY NEW 003
Komoda HANY NEW 003
Telefonická objednávka
Komoda sa považuje za variabilný kus nábytku, ktorý využijete takmer kdekoľvek v byte. Neslúži len ako ideálna odkladacia plocha, prirodzene zapadne do priestoru a oživí aj fádne miestnosť.
Komoda HANY NEW 003 uschová vaše veci v troch zásuvkách. Vyrobená je z kvalitnej laminovanej drevotriesky s ABS hranami. Tento model si zamilujete vďaka dômyselným detailom a perfektnému spracovaniu.
Farba:
biela
dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 90 cm
hĺbka: 49 cm
výška: 73,5 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Hmotnosť:
34 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 73,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 34 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.




