- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Cali
- Nočný stolík CALI C17
Nočný stolík CALI C17
Kód produktu: JAR-CALI-SZAFKA-NOCNA-C17-ARTISAN
Telefonická objednávka
NOČNÝ STOLÍK ZO SÉRIE CALI
Predstavujeme Vám nočný stolík zo série CALI, ktorá je kombináciou moderného dizajnu a praktických funkcií. Dokonale zapadne do každého moderného aj dizajnového interiéru a ponúka dostatok úložného priestoru pre všetky Vaše potreby.

MATERIÁL A ÚLOŽNÝ PRIESTOR
Nočný stolík CALI je vyrobený z vysoko kvalitnej laminovanej nábytkovej dosky, ktorá zaisťuje dlhú životnosť a odolnosť. Nočný stolík CALI je ideálnym doplnkom k posteli z rovnakej série, pretože dokonale ladí s jej elegantným a moderným dizajnom. Vďaka priestranným šuplíkom ponúka dostatok úložného priestoru pre všetky Vaše predmety, ktoré potrebujete mať po ruke. Použité materiály a kvalita spracovania zaisťujú, že tento nočný stolík bude nielen krásnym, ale aj praktickým prvkom Vašej spálne.
MOŽNOSTI ROZŠÍRENIA
Je možné doobjednať kovové nohy s výškou 10 cm, ktoré dodajú komode moderný a elegantný vzhľad a zároveň zvýšia jej stabilitu.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
MDF doska laminovaná / HDF doska / ABS dyha / kov
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 40,5 cm
výška: 50 cm
Hmotnosť:
20,5 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 40,5 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 20,5 kg |
| MATERIÁL | ABS, HDF deska, Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Manželská posteľ NOEMI
Prijímame predobjednávky
od 307 €
371.30 €
Přidat do oblíbených





