- Domov
- Spálňa
- Spálňové zostavy
- Borneo
- Nočný stolík BORNEO
Nočný stolík BORNEO
Telefonická objednávka
NOČNÝ STOLÍK BORNEO
Ak hľadáte jedinečnú kolekciu nábytku, ktorá bude spojením moderného štýlu a klasiky, potom je pre vás ideálnou voľbou naša séria BORNEO - nábytok v dekore duba artisan s trendy pleteným vzorom na čelnej strane. Ideálne pre všetkých, ktorí ocenia prírodný vzhľad nábytku. Viedensky pletený vzor je prvkom, ktorý dodáva eleganciu a zároveň je veľkým hitom v interiérovom dizajne posledných rokov.
V kolekcii BORNEO nájdete komponenty pre Vašu spálňu, obývaciu izbu, predsieň alebo pracovňu. Jednoducho a štýlovo zariadite celý byt s designovým nábytkom BORNEO.
Stolík z kolekcie BORNEO vám poskytne dostatok priestoru na uloženie všetkých nevyhnutností. Ponúka dva šuplíky s dizajnovými dvierkami. Nočný stolík BORNEO je investíciou do praktickosti a estetiky vášho domova.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
dub artisan / prírodný
Materiál:
laminovaná DTD / laminovaná MDF / laminovaná HDF
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 34 cm
výška: 52 cm
Hmotnosť:
14,7 kg

MONTÁŽ
Aby bola montáž čo najjednoduchšia, je každý výrobok dodávaný s návodom.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 34 cm |
| VÝŠKA | 52 cm |
| HMOTNOSŤ | 14,7 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, HDF deska, MDF doska |
| TYP STOLA | Nočný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.



