- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Nočné
- Nočný stolík ALYSANDRA TYP 1
Nočný stolík ALYSANDRA TYP 1
Kód produktu: 0000276978
Telefonická objednávka
Nočný stolík ALYSANDRA TYP 1 očarí už na prvý pohľad.
Vyrobený je z DTD fóliovanej, stabilitu zaisťujú masívne drevené nohy v čiernej farbe. Svoje využitie nájde ako príručný, tak i nočný stolík.
Disponuje úložným priestorom v podobe jednej zásuvky. Nenahraditeľný pomocník, ktorý nezostane bez povšimnutia.
Farba:
dub / čierna
Materiál:
DTD fóliovaná / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 60 cm
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Škandinávsky, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| MATERIÁL | DTD doska, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Nočný, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Škandinávsky, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| MATERIÁL | DTD doska, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Nočný, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Boxspringová posteľ ESHLY
Varianty produktu
Boxspringová posteľ ESHLY
160 x 200 cm Odoslanie do 14 dní 1 094.30 € 180 x 200 cm Odoslanie do 14 dní 1 146 €
Odoslanie do 14 dní
od 1 094.30 €
1 434.70 €
Přidat do oblíbených












