🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Pojazdný stojan na šaty ILIANA je dvojradový, ponúka dve tyče pre zavesenie oblečenia na ramienkach.
V spodnej časti nesmieme prehliadnuť policu, ktorá poslúži na topánky, doplnky uložené v boxoch, ale aj na kabelky.
Konštrukcia je pevná, vyrobená z kovu v bielom prevedení.
Jednoduchú manipuláciu pri presune zaistí kolieska, dve z nich majú brzdiaci systém.
Farba:
biela
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 51 cm
výška: 160 cm
Nosnosť:
22 kg
Hmotnosť:
3 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 160 cm |
| HMOTNOSŤ | 3 kg |
| NOSNOSŤ | 22 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| KOLIESKA | Plastová |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.