- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Nástenná lampa AKITA
Nástenná lampa AKITA
Telefonická objednávka
Séria lámp AKITA inšpirovaná industriálnym štýlom sa skvele hodí do obývacej izby, jedálne, spálne alebo kancelárie. Séria AKITA obsahuje stolnú lampu, závesnú lampu, nástennú lampu a lampu stojacu.
Lampy AKITA sú vyrobené v kobminácii kovu a skla v dvoch farebných variantoch. Žiarovka nie je súčasťou balenia.
Farba:
biela
čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 22 cm
hĺbka: 16 cm
výška: 23 cm
napätie: 230V/ 50Hz
typ žiarovky: G9
Hmotnosť:
1 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Detská izba, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 22 cm |
| HĹBKA | 16 cm |
| VÝŠKA | 23 cm |
| PRIEMER | 22 cm |
| HMOTNOSŤ | 1 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | G9 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladacia sedacia súprava MATAR U
Rozkladacia sedacia súprava MATAR U
Pravé SkladomRozkladacia sedacia súprava ALECHANDRO A
Rozkladacia sedacia súprava ALECHANDRO A
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
998 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
998 €





