- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Nástennálampa YORK
Nástennálampa YORK
Telefonická objednávka
Séria klasických lámp YORK sa skvele hodí do miestností ako je obývacia izba, spálňa, detská izba či pracovňa. Môže z nich tiež byť dokonalý dekoratívny prvok verejných priestorov, ako sú kozmetické salóny, hotelové recepcie alebo kancelárske priestory. Súčasťou série sú dve závesné lampy, nástenná lampa a stolná lampa.
Lampy sú vyrobené z kovovej konštrukcie s klasickým tienidlom z tkaniny a k dispozícii sú v niekoľkých farebných prevedeniach. Žiarovka nie je súčasťou balenia.
Farba:
biela
ružová / biela
modrá / biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / tkanina
Rozmery:
šírka: 15 cm
hĺbka: 25 cm
výška: 33 cm
napätie: 230V / 50Hz
typ žiarovky: E14
Hmotnosť:
1,2 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Detská izba, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 15 cm |
| HĹBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 33 cm |
| PRIEMER | 15 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesná lampa YORK 3xE14
Závesná lampa YORK 3xE14
Biela
Odoslanie do 14 dní
92.70 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
92.70 €
Modrá
Odoslanie do 14 dní
92.70 €
Rozkladacia sedacia súprava BUTON R
Rozkladacia sedacia súprava BUTON R
Pravá Odoslanie do 14 dní 1 618.40 € Ľavá Odoslanie do 14 dní 1 618.40 €Posteľ s výsuvnými prístelkami FLOPY
Posteľ s výsuvnými prístelkami FLOPY
Biela
Odoslanie do 14 dní
352.10 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
329.90 €
Odkladací stolík AMON Dekorhome
Odkladací stolík AMON Dekorhome
Stříbrná
Nie je skladom
159 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
167.70 €
Kancelárske kreslo HAGRID NEW
Kancelárske kreslo HAGRID NEW
Sivá
Nie je skladom
98 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
69.30 €
Smaragdová / čierna
Odoslanie do 14 dní
98 €







