- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo GURU
Kreslo GURU
Telefonická objednávka
Klasický štýl je stále in. Pokiaľ patríte k jeho milovníkom, kreslo GURU je jednoznačne pre vás. Ideálne do akéhokoľvek interiéru.
GURU je celočalúnený látkou Soro v niekoľkých farebných variantách. Konštrukcia kresla je vyrobená z dreva. Vysoká opierka chrbta, elegantne zaoblené podrúčky ponúkajú prvotriedny zážitok zo sedenia. Užívajte si relax naplno s kreslom GURU.
Možnosť objednania v 7 farebných prevedeniach látky Soro s možnosťou výberu dreva vo farbe orech alebo buk, cena na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 6-8 týždňov.
Farba:
sivohnedá taupe / hnedá / buk
svetlosivá / tmavosivá / orech
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka Soro / molitan / drevo
Rozmery:
šírka: 65 cm
hĺbka: 75 cm
výška: 100 cm
šírka sedu: 42 cm
hĺbka sedu: 42 cm
výška sedu: 41 cm
Nosnosť:
90 kg
Hmotnosť:
30 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Molitan |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Molitan |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stojacia lampa látka / kov Dekorhome
Stojacia lampa látka / kov Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
87 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
85.20 €
Stojacia lampa látka / kov Dekorhome
Stojacia lampa látka / kov Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
97.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
83 €
Stropná lampa luster krištáľ / chróm Dekorhome
Stropná lampa luster krištáľ / chróm Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
67 €
Stříbrná
Odoslanie do 10 dní
58.10 €
Taburet patchwork Dekorhome
Taburet patchwork Dekorhome
Patchwork barevný
Nie je skladom
99.60 €
Patchwork modrobílá
Nie je skladom
74.80 €
Komoda DTD Dekorhome
Komoda DTD Dekorhome
Biela
Nie je skladom
194 €
Čierna
Nie je skladom
200 €
Sivá
Nie je skladom
214.30 €
Bílá lesk
Nie je skladom
211 €
Šedá lesk
Nie je skladom
301.60 €
Dub sonoma
Nie je skladom
182 €
Beton
Nie je skladom
164.90 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
281.60 €
Černá lesk
Nie je skladom
341.50 €
Konferenčný stolík drevo / kov Dekorhome
Konferenčný stolík drevo / kov Dekorhome
Akácia
Nie je skladom
299.90 €
Mangovníkové drevo
Nie je skladom
366.70 €
Recyklované drevo
Odoslanie do 10 dní
203.30 €
Regál kov / drevo Dekorhome
Regál kov / drevo Dekorhome
Akácia
Nie je skladom
356 €
Mangovníkové drevo
Nie je skladom
374.30 €
Recyklované drevo
Nie je skladom
350.20 €
Komoda DTD Dekorhome
Komoda DTD Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
114.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
137.40 €
Sivá
Nie je skladom
140 €
Bílá lesk
Nie je skladom
153.80 €
Šedá lesk
Nie je skladom
147.70 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
122.90 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
121.50 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
124.80 €
Černá lesk
Nie je skladom
142.30 €









