- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lavice
- Liatinová záhradné lavička čierna Dekorhome
Liatinová záhradné lavička čierna Dekorhome
Telefonická objednávka
Lavička v industriálnom štýle sa vyznačuje svojim ľúbivým zdobením a skvele zapadne do každej záhrady či na terasu.
Je vyrobená z masívnej liatiny, takže je vysoko odolná a výborne vzdoruje klimatickým vplyvom. Liatinové nohy prispievajú k jej stabilite.
Posadiť sa na lavičku môžu až tri osoby.
Jej zostavenie je ľahké.
Farba:
čierna
Rozmery:
šírka: 155 cm
hĺbka: 42 cm
výška: 53 cm
Materiál:
liatina (leštená, natretá, nalakovaná)
Hmotnosť:
29 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 155 cm |
| HĹBKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 53 cm |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| SKLADACIE | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Závesné hojdacie kreslo NIKOLO NEW
Závesné hojdacie kreslo NIKOLO NEW
Červená
Odoslanie do 14 dní
30.70 €
Modrá
Odoslanie do 14 dní
30.70 €
Záhradný úložný box polyratan Dekorhome
Záhradný úložný box polyratan Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
166.70 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
114.10 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
257.80 €









