- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lavice
- Záhradná lavica ružový eukalyptus Dekorhome
Záhradná lavica ružový eukalyptus Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantná záhradná lavica je vyrobená z eukalyptového dreva z udržateľného lesníctva s certifikáciou FSC®. Jej vysoké operadlo a pohodlné lakťové opierky poskytujú optimálny komfort sedenia.
Lavička je odolná proti poveternostným vplyvom.
Foto je iba ilustračné, lavička je svetlejšia. Pred použitím lavicu dostatočne naolejujte ošetrujúcim olejom, ktorý dodá drevu o niečo tmavší odtieň.
Výhody produktu:
- vyrobená z masívneho dreva
- odolná proti poveternostným vplyvom
- opierky chrbta a rúk pre pohodlné sedenie
- 4 podporné nohy
- jednoduchá montáž
- ideálny pre váš balkón, vašu terasu alebo záhradu
Farba:
prírodná hnedá (ružová)
Materiál:
masívne eukalyptové drevo s certifikáciou FSC®
Rozmery:
šírka: 158 cm
hĺbka: 43 cm
výška: 82 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 158 cm |
| HĹBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Kruhová lavice okolo stromu Ø 160 cm z eukalyptového dreva
Skladacie plážové kreslo eukalyptové drevo Dekorhome
Skladacie plážové kreslo eukalyptové drevo Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
91.20 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
97.20 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
90.60 €
Vícebarevné
Odoslanie do 10 dní
100.60 €
Závesné hojdacie kreslo látka / kov Dekorhome
Závesné hojdacie kreslo látka / kov Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
107.40 €
Béžová
Nie je skladom
99.30 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
120.30 €
Záhradné hojdacie kreslo textilen / kov Dekorhome
Záhradné hojdacie kreslo textilen / kov Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
71.60 €
Sivá
Nie je skladom
75.30 €
Krémová
Nie je skladom
72.70 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
72.40 €






