- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo VICTORIA
Telefonická objednávka
Posadiť sa pohodlne a užiť si relax naplno? Jedine s kreslom VICTORIA. Jeho dokonalé prevedenie v kombinácii Velvet látky a zlatého kovu učaruje nejednému oku.
Dokonalý design VICTORIA v štýle Art-deco. Pohodlie a relax, presne to môžete očakávať od kresla VICTORIA, ktoré sa pýši nadýchaným mäkkým čalúnením. Doprajte si odpočinok v podobe tohto kúsku.
Farba:
svetloružová / zlatá
modrá / zlatá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka Velvet / chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 77 cm
výška: 80 cm
šírka sedu: 49 cm
hĺbka sedu: 54 cm
výška sedu: 36 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
27 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 26,5 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 36 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík XANTHOS Dekorhome
Odkladací stolík XANTHOS Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
63.80 €
Černý mramor
Odoslanie do 14 dní
63.80 €
Taburet HESTIA VELVET K
Taburet HESTIA VELVET K
Čierna
Nie je skladom
233.70 €
Zelená
Nie je skladom
224.60 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
233.70 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
233.70 €
Modrá
Nie je skladom
224.60 €
Hořčicová
Nie je skladom
216.50 €
Světle šedá
Odoslanie do 10-14 dní
233.70 €
Světle růžová
Nie je skladom
216.50 €
Taburet LORI
Taburet LORI
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
45.40 €
Zelená
Odoslanie do 10-14 dní
45.40 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
45.40 €
Krémová
Odoslanie do 10-14 dní
45.40 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
45.40 €
Tyrkysová
Odoslanie do 10-14 dní
45.40 €
Hořčicová
Nie je skladom
45.40 €
Tmavě modrá
Odoslanie do 10-14 dní
45.40 €
Světle šedá
Odoslanie do 10-14 dní
45.40 €
Starorůžová
Odoslanie do 10-14 dní
45.40 €
Skořicová
Nie je skladom
43.50 €























