- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Súpravy stolíkov
- Konferenčný stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Konferenčný stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Telefonická objednávka
Súprava dvoch štýlových konferenčných stolíkov z radu GAIA je dokonalou kombináciou vysoko kvalitného dizajnu a praktického úložného priestoru. Dva konferenčné stolíky v rôznych výškach je možné flexibilne používať či už spoločne alebo samostatne.
Vďaka kombinácii masívneho dreva a kvalitného čierneho rámu z pieskovaného kovu pôsobí stôl veľmi noblesne a výrazne. Na výber je z niekoľkých druhov dekorov - tmavá akácia, sheesham smoke alebo antracit/medená. (Posledný variant má dosku z hotovenú z MDF.)
Kvalitný rám z matne čierneho kovu zaisťuje vysoko kontrastný vzhľad a dodáva stolu potrebnú stabilitu. Priestranné stolové dosky ponúkajú dostatok miesta pre multimediálne príslušenstvo a časopisy a je možné ich flexibilne zasunúť pod seba.

Farba:
tmavá akácia / čierna
sheesham smoke / čierna
antracit / medená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne drevo / práškovo lakovaný kov
MDF / kov
Rozmery veľkého stolíka:
šírka: 75 cm
hĺbka: 75 cm
výška: 41 cm
Rozmery malého stolíka:
šírka: 65 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 32 cm
Sada obsahuje: 2x stolík
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 65 cm, 75 cm |
| HĹBKA | 65 cm, 75 cm |
| VÝŠKA | 32 cm, 41 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska, Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 65 cm, 75 cm |
| HĹBKA | 65 cm, 75 cm |
| VÝŠKA | 32 cm, 41 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska, Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík 3 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 3 ks GAIA Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Čierna
Nie je skladom
262.50 €
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
331.40 €

























