- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík SANSE TYP 1
Konferenčný stolík SANSE TYP 1
Kód produktu: 0000273618
Telefonická objednávka
Konferenčný stolík SANSE TYP 1 je pomocník, ktorý môže stáť pri sedačke, pohovke, kresle, ale aj samostatne ako dekorácia.
Doska stolíka je vyrobená je z MDF, nohy sú z masívu. Kombinácia bielej a prírodné farby robia z tohto stolíku nestarnúci prvok.
Doplňte stolík menším SANSE TYP 2 a získajte zaujímavý set.
Farba:
biela / prírodná
Materiál:
MDF / masív
Rozmery:
priemer: 60 cm
výška: 48 cm
Hmotnosť:
3,5 kg
Dodáva sa v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,5 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Polohovacie kreslo AGUSTIN
Varianty produktu
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Polohovacie kreslo AGUSTIN
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
236.60 €
Béžová
Skladom
u vás do 06.05.2026
236.60 €
236.60 €
261.90 €
Přidat do oblíbených











