- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík SABINE
Konferenčný stolík SABINE
Telefonická objednávka
Elegantný konferenčný stolík SABINE je jedinečný kus nábytku, ktorý sa bude hodiť do každej obývačky alebo do komerčných priestorov, ako je čakáreň alebo hotelová hala. Doska stola je vyrobená z okrúhleho tvrdeného skla s módnym motívom mramoru.
Doska je zarámovaná v ozdobnom, zlato natretom ráme.
Farba:
čierna / zlatá
biela / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
sklo / kov
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 45 cm
Hmotnosť:
13 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Koberec ASH Dekorhome
Rozkladacie kreslo SPIKE
TV stolík THOR Dekorhome
TV stolík THOR Dekorhome
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
572.80 €



