- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Pohovka DAFNE Dekorhome
Pohovka DAFNE Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantná a dizajnová pohovka DAFNE v štýle art-deco upúta svojim vzhľadom každú vašu návštevu.
Pohovka je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou. Stojí na štyroch kovových nohách lakovaných zlatou farbou. Celé kreslo sa pýši štýlovým dekoratívnym prešívaním.
K pohovke DAFNE odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo série DAFNE.
Farba:
smaragdová / zlatá (zamat)
ružová / zlatá (zamat)
šampanská (krémová) / čierna (štruktúrovaná látka)
sivá / čierna (zamat)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / zamatová látka (100% polyester)
Rozmery:
šírka: 225 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 80 cm
šírka sedu: 175 cm
hĺbka sedu: 57 cm
výška sedu: 50 cm
výška nožičiek: 20 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 225 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 175 cm |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík DAFNE Dekorhome
Odkladací stolík DAFNE Dekorhome
Biela
Nie je skladom
83.40 €
Zelená
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Sivá
Nie je skladom
44.20 €
Achát
Odoslanie do 14 dní
249.50 €
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Leňoška Chesterfield umelá koža Dekorhome
Leňoška Chesterfield umelá koža Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
440.50 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
570 €
Stříbrná
Odoslanie do 10 dní
546.50 €
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
331.40 €

























