- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Paris
- Konferenčný stolík PARIS 79667
Konferenčný stolík PARIS 79667
Kód produktu: 0000405704
Telefonická objednávka
Nadčasový konferenčný stolík PARIS v provensálskom štýle je vyrobený z laminovéné drevotriesky a lakovaného MDF materiálu vo farebnom prevedení: biela.
Stolík je súčasťou krásne sektorové zostavy PARIS.
Farba:
biela
Materiál:
fóliovaná DTD / lakovaná MDF
Rozmery:
šírka: 81 cm
hĺbka: 81 cm
výška: 45 cm
Nosnosť:
30 kg
Hmotnosť:
21,3 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Provence, Vidiecky, Elegantný |
| ŠÍRKA | 81 cm |
| HĹBKA | 81 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 21,3 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska, MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Komoda PARIS 70305 / 76716
Odoslanie do 14 dní
od 253.70 €
306.80 €
Přidat do oblíbených
Komoda PARIS 70306 / 76718
Odoslanie do 14 dní
od 343.90 €
419.40 €
Přidat do oblíbených
Vešiaková skriňa PARIS
Odoslanie do 14 dní
od 507.80 €
630.10 €
Přidat do oblíbených











