- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Oslo
- Konferenčný stolík OSLO 75384
Konferenčný stolík OSLO 75384
Kód produktu: 0000106525
Telefonická objednávka
Stolík je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farebnom prevedení dub sonoma / biela.
Disponuje otvoreným úložným priestorom a zásuvkou.
Stolík stojí na drevených nôžkach s výškou 20,5 cm.
Možno k nemu dokúpiť ďalšie produkty zo sektorového programu OSLO.
Farba:
dub sonoma / biela
Rozmery:
šírka: 98,6 cm
hĺbka: 60,10 cm
výška: 42,6 cm
Materiál:
laminovaná DTD
Hmotnosť:
21,3 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 99 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| HMOTNOSŤ | 21,3 kg |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.




