- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík ISABELLE
Konferenčný stolík ISABELLE
Kód produktu: V-CH-ISABELLE-LAW
Telefonická objednávka
Okrúhly konferenčný stolík ISABELLE je vyrobený v kombinácii sklenenej dosky v imitácii čierneho mramoru a nôh z chrómovanej ocele vo farbe champagne.
Farba:
čierny mramor / champagne
Materiál:
sklo / chrómovaná oceľ
Rozmery:
Priemer: 60 cm
Výška: 45 cm
Hmotnosť:
6 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 6 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty6
Konferenčný stolík MORIA
Varianty produktu
Měděná
Nie je skladom
188.70 €
Konferenčný stolík MORIA
Měděná
Nie je skladom
188.70 €
Dostupnosť podľa variant
188.70 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík KORA KL
Varianty produktu
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
114.30 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
130.70 €
Konferenčný stolík KORA KL
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
114.30 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
130.70 €
Odoslanie do 14 dní
od 114.30 €
140.70 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík PALLAS Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 68.50 €
97 €
Přidat do oblíbených



