🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Moderný guľatý konferenčný stolík morí je zhotovený v kombinácii čiernej sklenenej dosky a nôh z chrómovanej ocele.
Farba:
čierna / meď
Materiál:
sklo / chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 82 cm
hĺbka: 82 cm
výška: 40 cm
Hmotnosť:
10,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný |
| ŠÍRKA | 82 cm |
| HĹBKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| PRIEMER | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.