🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Elegantný, podmanivý šarm v štýle Art Deco prináša konferenčný stolík ROSALO. Vašu domácnosť ozdobí kombináciou jedinečného a pôvabného dizajnu.
Kovová konštrukcia v prevedení chrómová zlatá. Tvorí nádherný kontrast k čiernej vrchnej časti, ktorá je z tvrdeného skla.
Farba:
chróm zlatá / čierna
Materiál:
kov / tvrdené sklo 6 mm
Rozmery:
priemer: 85 cm
výška: 46 cm
Hmotnosť:
13 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 85 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| PRIEMER | 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy, Atypické |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Zlatá
Nie je skladom
178.40 €
Stříbrná
Skladom
Měděná
Nie je skladom
188.70 €
Průhledná
Skladom
Bílošedý mramor
Skladom
Zlatá
Nie je skladom
186.90 €
Černá / šedá
Nie je skladom
108.70 €
Stříbrná
Nie je skladom
212.90 €
Zlatá
Skladom
Rosegold
Skladom