- Domov
- Pracovňa
- Úložné priestory
- Kontajnery do pracovne
- Kancelársky kontajner L49 6 zásuviek
Kancelársky kontajner L49 6 zásuviek
Telefonická objednávka
Tento jednoduchý kancelársky kontajner by nemal chýbať vo vašej pracovni. Šesť zásuviek ponúka dostatok miesta na kancelárske náčinie, počítačové príslušenstvo a dokumenty, ktoré nemajú miesto na vašom stole.
Zásuvky sú vybavené úchytmi, ktoré umožňujú ľahké otváranie a zatváranie. Súčasťou balenia je aj držiak štítkov, takže môžete svoje zásuvky označovať a organizovať podľa potreby. Táto skriňa je tiež vybavená štyrmi kolieskami, dve z nich sú uzamykateľné.
Farba:
červená
sivá
biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / plast (kolieska)
Rozmer kontajnera:
šírka: 40 cm
hĺbka: 41 cm
výška: 75 cm
Rozmer zásuvky:
šírka: 32 cm
hĺbka: 36 cm
výška: 10 cm
Hmotnosť:
23 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Príručný, Praktický |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
| POČET ŠUPLÍKOV | 6 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kancelárska masážna podnožka T554
Stolová lampička CLIP LED
Stolová lampička CLIP LED
Červená
Odoslanie do 14 dní
18.20 €
Světle zelená
Odoslanie do 14 dní
18.20 €
Chrom
Odoslanie do 14 dní
18.20 €
















