- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl ASTER 120 DUB
Jedálenský stôl ASTER 120 DUB
Kód produktu: ASTERDCFI120
Telefonická objednávka
Moderný jedálenský stôl ASTER s industriálnym nádychom má dosku vyrobenú v kombinácii MDF a dyhy v prevedení: dub. Štýlová podnož je z kovu v čiernej matnej farbe.
Farba:
dub / čierna
Materiál:
MDF / dyha / kov
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 120 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
33 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viacParametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Guľatý, Kruh, Kruhový |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRIEMER | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 33 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, MDF doska, kov, kov + MDF + dýha, MDF + přírodní dýha, MDF + dýha |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Guľatý, Kruh, Kruhový |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRIEMER | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 33 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, MDF doska, kov, kov + MDF + dýha, MDF + přírodní dýha, MDF + dýha |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenská stolička MILA VELVET MATT
Prijímame predobjednávky
od 45.40 €
78.30 €
Přidat do oblíbených
Závesná lampa biela / mangovníkové drevo Dekorhome
Varianty produktu
Závesná lampa biela / mangovníkové drevo Dekorhome
26 cm Nie je skladom 61.50 € 35 cm Nie je skladom 86.30 € 45 cm Nie je skladom 121.10 €Prijímame predobjednávky
od 61.50 €
71 €
Přidat do oblíbených
Závesná lampa 50 cm Dekorhome
Varianty produktu
Bílá / zlatá
Nie je skladom
95.40 €
Bílá / stříbrná
Odoslanie do 10 dní
110.90 €
Černá / zlatá
Nie je skladom
98.10 €
Závesná lampa 50 cm Dekorhome
Bílá / zlatá
Nie je skladom
95.40 €
Bílá / stříbrná
Odoslanie do 10 dní
110.90 €
Černá / zlatá
Nie je skladom
98.10 €
Prijímame predobjednávky
od 95.40 €
110.20 €
Přidat do oblíbených
Závesná lampa 2 ks čierna / zlatá Dekorhome
Varianty produktu
Závesná lampa 2 ks čierna / zlatá Dekorhome
40 cm Odoslanie do 10 dní 110.50 € 50 cm Odoslanie do 10 dní 192.90 €
Odoslanie do 10 dní
od 110.50 €
127.60 €
Přidat do oblíbených
Závesná lampa 2 ks čierna / zlatá Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
122.40 €
141.30 €
Přidat do oblíbených






