- Domov
- Kuchyňa
- Kuchynské vozíky
- Servírovací stolík MEDARO
Servírovací stolík MEDARO
Telefonická objednávka
Pohostiť návštevu k spokojnosti sa dá s novým servírovacom vozíkom MEDARO. Je štýlový, praktický a moderné.
Vyrobený je z kvalitného materiálu v podobe MDF vo farebnom prevedení svetlý orech. Konštrukcia je stabilná, vyrobená z čierneho kovu. Vozík so všetkými dobrotami môžete prakticky premiestniť, kdekoľvek sa vám zachce. Postarajú sa o to plastové kolieska ošetrená dvoma brzdami, pre zablokovanie na mieste.
Pýchou tohto krásavca sú dva odnímateľné tácky, ktoré sa ku konštrukcii vozíka pripevňujú pomocou 4 úchytov. Tak zabráni padaniu z vozíka a dajú sa ľahko odložiť bokom. O jednoduchú manipuláciu sa postará kovová úchytka.
Farba:
svetlý orech / čierna
Materiál:
MDF / kov / plast
Rozmery:
šírka: 56 cm
hĺbka: 49 cm
výška: 92 cm
Nosnosť:
5 kg / polica
Hmotnosť:
20,1 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| HĹBKA | 49 cm |
| HMOTNOSŤ | 20,1 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Plast |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP STOLA | Príručný, Servírovací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Plast |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Kuchynská zostava LINE 260
Kuchynská zostava LINE 260
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
999.60 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
1 220.90 €
Jedálenský set 6 + 1 buk / látka / plast Dekorhome
Jedálenský set 6 + 1 buk / látka / plast Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
529.30 €
Čierna
Nie je skladom
664.40 €
Fialová
Nie je skladom
629.90 €
Krémová
Nie je skladom
812.70 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
529.30 €
Vínová
Nie je skladom
745 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
629.90 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
778 €
Tmavosivá
Nie je skladom
529.30 €
Tmavě modrá
Nie je skladom
664.40 €
Světle šedá
Nie je skladom
629.90 €
Jedálenský set 4 + 1 buk / látka / plast Dekorhome
Jedálenský set 4 + 1 buk / látka / plast Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
379.60 €
Čierna
Nie je skladom
355.80 €
Fialová
Nie je skladom
412 €
Krémová
Nie je skladom
389.90 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
339.20 €
Vínová
Nie je skladom
380.10 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
380.10 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
355.80 €
Tmavosivá
Nie je skladom
379.60 €
Tmavě modrá
Nie je skladom
412 €
Světle šedá
Nie je skladom
379.60 €







