- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské súpravy
- Jedálenský set 6 + 1 buk / látka / plast Dekorhome
Jedálenský set 6 + 1 buk / látka / plast Dekorhome
Telefonická objednávka
Náš jedálny set má elegantný a súčasný dizajn, dokonale preto zapadne do každej modernej domácnosti, jedálne či komerčné reštaurácie. Jeho jednoduchý a nadčasový vzhľad skvele doplní celý rad interiérových štýlov.
Stolná doska je zhotovená z prémiovej MDF s PVC, ľahko sa teda čistí. Jej úhľadné línie navyše dodajú vášmu stolovania nádych elegancie. Robustný bukové nohy zvyšujú stabilitu jedálenského stola i jeho odolnosť. Stoličky majú ergonomické sedadlá s integrovaným zaobleným operadlom, takže vám zaručí maximálne pohodlie. Sedák aj operadlo sú čalúnené kvalitným textilom, ktorý je na dotyk veľmi mäkký.
Náš set je ideálny k pohostenie vašej rodiny a priateľov.
Farba:
krémová / čierna
sivohnedá taupe / čierna
fialová / čierna
tmavozelená / čierna
vínová / čierna
čierna / čierna
tmavohnedá / čierna
hnedá / čierna
tmavomodrá / čierna
svetlosivá / čierna
tmavosivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
stôl: kov / MDF s PVC / bukové drevo
stoličky: látka (100% polyester) / PP (polypropylén) / bukové drevo
Rozmery stola:
šírka: 120 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 75 cm
hrúbka dosky: 18 mm
Rozmery stoličky:
šírka: 50 cm
hĺbka: 56 cm
výška: 84 cm
šírka sedu: 48 cm
hĺbka sedu: 40 cm
výška sedu: 45 cm
Hmotnosť:
47,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 50 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 56 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 47,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, MDF doska, Masívne drevo, Polypropylén |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 6x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 50 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 56 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 84 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 50 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 56 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 47,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, MDF doska, Masívne drevo, Polypropylén |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 6x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 50 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 56 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 84 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Kuchynská linka KATIA 220 béžová / dub san maríno
Stojan na víno na 35 fliaš čierna Dekorhome
Stojan na víno na 25 fliaš jedľové drevo Dekorhome
Stojan na víno na 108 fliaš čierna Dekorhome
Barový set 3ks textil / dub Dekorhome
Barový set 3ks textil / dub Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
269.70 €
Čierna
Nie je skladom
354.60 €
Zelená
Nie je skladom
305.90 €
Krémová
Nie je skladom
344.60 €
Modrá
Nie je skladom
322.70 €
Vínová
Nie je skladom
280 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
285.30 €
Tmavosivá
Nie je skladom
347 €
Žltá
Nie je skladom
305.90 €
Světle šedá
Nie je skladom
352.30 €
Barový set 5ks textil / dub Dekorhome
Barový set 5ks textil / dub Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
376.50 €
Čierna
Nie je skladom
497.70 €
Zelená
Nie je skladom
426.20 €
Krémová
Nie je skladom
395 €
Modrá
Nie je skladom
394.30 €
Vínová
Nie je skladom
363.70 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
401.90 €
Tmavosivá
Nie je skladom
483.20 €
Žltá
Nie je skladom
356.10 €
Světle šedá
Nie je skladom
481.40 €
Barový set 5ks textil / biela Dekorhome
Barový set 5ks textil / biela Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
376.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
329.70 €
Zelená
Nie je skladom
400.90 €
Krémová
Nie je skladom
400.90 €
Modrá
Nie je skladom
396.40 €
Vínová
Nie je skladom
376.90 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
404.80 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
348.30 €
Žltá
Nie je skladom
381.50 €
Světle šedá
Nie je skladom
435.40 €

































