- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské súpravy
- Jedálenský set 4+1 VESPA
Jedálenský set 4+1 VESPA
Telefonická objednávka
JEDÁLNY SET VESPA
Vneste do svojho domova harmóniu s elegantným jedálenským setom VESPA. Tento jedálenský set je ideálnou voľbou pre rodinné večere aj posedenie s priateľmi. Vytvorte si štýlovú a funkčnú jedáleň s nadčasovým dizajnom!
MINIMALISTICKÝ DIZAJN
Kombinácia bielych masívnych nôh a dosky v prírodnom dubovom dekore pridá vášmu interiéru moderný a svieži vzhľad. Set zahŕňa stôl a štyri stoličky, ktoré ponúkajú pohodlie a stabilitu vďaka precíznemu spracovaniu z MDF materiálu s dyhou a masívnym drevom.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
dub / biela
Materiál:
MDF / masív / dyha
Rozmery stola:
šírka: 120 cm
hĺbka: 75 cm
výška: 75 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 45 cm
hĺbka: 49 cm
výška: 90 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 39 cm
výška sedu: 44 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
47 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 45 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 49 cm, 75 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 47 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 75 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 45 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 49 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 90 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 45 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 49 cm, 75 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 47 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 75 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 45 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 49 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 90 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €













