- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské súpravy
- Jedálenský set 6+1 RICHARD
Jedálenský set 6+1 RICHARD
Telefonická objednávka
Moderný jedálenský komplet RICHARD 1+6 dodá vašej jedálni neopakovateľný vzhľad s nádychom retro štýlu.
Doska stola je vyrobená z kvalitnej MDF dyhovaná a konštrukcia je vyrobená z kaučukového dreva vo farebnom prevedení orecha. Stoličky sú v prevedení béžovovej a hnedej ekokože, konštrukcia je tiež vyrobená z kaučukového dreva. Drevo z kaučuku je vnímané ako synonymum pevnosti, preto je tento set označovaný ako veľmi pevný a kvalitný.
Farba:
hnedá / béžová / orech
Materiál:
kaučukovníkové drevo / eko koža
Rozmery stola:
šírka: 150 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 75,8 cm
hrúbka dosky: 1,8 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 52 cm
hĺbka: 59,5 cm
výška: 81 cm
hĺbka sedu: 44,5 cm
výška sedu: 47,5 cm
Nosnosť:
stolička: 100 kg
stôl: 50 kg
Hmotnosť:
82 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 52 cm, 150 cm |
| HĹBKA | 59,5 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 82 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 6x stolička |
| HĹBKA SEDU | 44,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47,5 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 1,8 cm |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 150 cm |
| HĹBKA STOLU | 90 cm |
| VÝŠKA STOLA | 76 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 52 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 60 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 81 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 52 cm, 150 cm |
| HĹBKA | 59,5 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 82 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 6x stolička |
| HĹBKA SEDU | 44,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47,5 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 1,8 cm |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 150 cm |
| HĹBKA STOLU | 90 cm |
| VÝŠKA STOLA | 76 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 52 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 60 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 81 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Závesná lampa LUNE 25W
Závesná lampa LUNE 25W
Biela
Nie je skladom
83.40 €
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
43 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
47 €
Servírovací stolík Dekorhome
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom





















