- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské súpravy
- Jedálenský set 4+1 SENDO
Jedálenský set 4+1 SENDO
Telefonická objednávka
JEDÁLNY SET SENDO
Jedálenský set SENDO 1+4 je ideálnym riešením pre stolovanie s rodinou či priateľmi. Jeho minimalistický dizajn v odtieni buk prírodný krásne doplní každú jedáleň a vytvorí útulnú atmosféru. 
ESTETICKÝ A FUNKČNÝ
Základom setu je kovová konštrukcia a MDF na sedákoch a doske stola. Súčasťou je elegantný obdĺžnikový stôl a štyri stoličky s moderným dizajnom operadiel, ktoré dodajú vášmu interiéru šarm.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
buk prírodný
Materiál:
MDF / kov
Rozmery stola:
šírka: 110 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 75,5 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 42,5 cm
hĺbka: 46 cm
výška: 85 cm
hĺbka sedu: 38 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnosť:
stôl: 20 kg
stolička: 90 kg
Hmotnosť:
29,2 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 42,5 cm, 110 cm |
| HĹBKA | 46 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 75,5 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 29,2 kg |
| NOSNOSŤ | 20 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| HĹBKA SEDU | 38 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 110 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75,5 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 42,5 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 46 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 85 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 42,5 cm, 110 cm |
| HĹBKA | 46 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 75,5 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 29,2 kg |
| NOSNOSŤ | 20 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| HĹBKA SEDU | 38 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 110 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75,5 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 42,5 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 46 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 85 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €












