- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské súpravy
- Jedálenský set 4+1 ROIS
Jedálenský set 4+1 ROIS
Telefonická objednávka
JEDÁLNY SET ROIS
Preferujete moderný, alebo klasický interiér? Jedálenský set ROIS v orechovom alebo dubovom farebnom prevedení sa stane štýlovým doplnkom vášho interiéru. Set obsahuje jeden stôl a štyri pohodlné stoličky, ktoré sa dokonale hodia do každej jedálne. Set ROIS je perfektnou voľbou pre tých, ktorí chcú spojiť estetiku a praktickosť v jednom kúsku nábytku.
- orech / béžová
- dub sonoma / tmavo hnedá

KVALITNÁ VÝROBA
Konštrukcia stola je vyrobená z kaučukového dreva v kombinácii s kvalitnou MDF a dyhou, čo zabezpečuje jeho odolnosť voči opotrebovaniu a ľahkú údržbu. Stoličky sú taktiež vyrobené z kaučukového dreva a ponúkajú maximálne pohodlie vďaka sedáku, ktorý je čalúnený béžovou látkou s výplňou z kvalitnej peny. 
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
masívne kaučukovníkové drevo / dyha / MDF / látka
Rozmery stola:
šírka: 110 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 75,2 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 51,9 cm
hĺbka: 43 cm
výška: 94 cm
výška sedu: 47,2 cm
Nosnosť:
stôl: 100 kg
stolička: 100 kg
Hmotnosť:
33 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 52 cm, 110 cm |
| HĹBKA | 43 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 94 cm |
| HMOTNOSŤ | 39 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Látka, MDF doska, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 110 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 52 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 43 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 94 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 52 cm, 110 cm |
| HĹBKA | 43 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 94 cm |
| HMOTNOSŤ | 39 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Látka, MDF doska, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 110 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 52 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 43 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 94 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €














