- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské súpravy
- Jedálenský set 4+1 PAON
Jedálenský set 4+1 PAON
Telefonická objednávka
JEDÁLNY SET PAON
Jedálenský set PAON vám ponúka moderný dizajn a funkčnosť v podobe jedného stola a štyroch stoličiek. Stabilita je zabezpečená kovovou konštrukciou v nestarnúcej čiernej farbe. Stolová doska a sedáky stoličiek sú vyrobené z kvalitnej MDF vo farbe dub svetlý. Vďaka svojmu prevedeniu je vhodným doplnkom do každej kuchyne alebo jedálne. S jedálenským setom PAON si vytvoríte pohodlné miesto pre spoločné stolovanie s rodinou alebo priateľmi.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
dub svetlý / čierna
Materiál:
MDF / kov
Rozmery stola:
šírka: 110 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 74 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 86 cm
hĺbka sedu: 41 cm
výška sedu: 43 cm
Nosnosť:
stôl: 20 kg
stolička: 90 kg
Hmotnosť:
25 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 110 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| NOSNOSŤ | 20 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 110 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 40 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 40 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 86 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 110 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| NOSNOSŤ | 20 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 110 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 40 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 40 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 86 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €







