- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské súpravy
- Jedálenský set 4+1 NAREN
Jedálenský set 4+1 NAREN
Telefonická objednávka
JEDÁLNY SET NAREN
Jedáleň je miestnosťou, kde sa stretáva celá rodina pri stolovaní a trávi tak spolu vzácny voľný čas. Preto by sa tam mali všetci cítiť príjemne. Táto miestnosť by mala zaiste dýchať veľmi príjemnou atmosférou. Jedálenský set NAREN je praktický v tom, že stôl a stoličky k sebe dokonale pasujú a vy nemusíte strácať čas hľadaním podobných kúskov. Set NAREN sa postará o radostné chvíľky v kruhu najbližších.
MINIMALISTICKÝ DIZAJN STOLA
Jeho minimalistický dizajn s jemnou kombináciou dubu sonoma na doske stola a čiernych nohách vytvára estetickú kompozíciu, ktorá ľahko zapadne do každého interiéru. Funkčnosť tejto zostavy z nej robí ideálne riešenie ako do malých kuchýň, tak do útulných jedální. Stôl je vyrobený z MDF s PVC fóliou v odtieni dub sonoma.
POHODLNÉ JEDÁLNE STOLIČKY
Dokonalé spracovanie, moderný dizajn a kvalitné čalúnenie v ekokoži hnedej farby polichotí aj vášmu vkusu. Stolička je podopretá čiernou kovovou konštrukciou, ktorá vás budú celý čas pevne držať.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
dub sonoma / čierna / hnedá
Materiál:
MDF s PVC fóliou / kov
Rozmery stola:
šírka: 110 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 75 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 40 cm
hĺbka: 46 cm
výška: 86 cm
hĺbka sedu: 39,5 cm
výška sedu: 41,5 cm
šírka chrbtovej opierky: 38,5 cm
výška chrbtovej opierky: 42,8 cm
Nosnosť:
stôl: 50 kg
stolička: 100 kg
Hmotnosť:
33 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 110 cm |
| HĹBKA | 46 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 33 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| HĹBKA SEDU | 39,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 110 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 40 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 46 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 86 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 110 cm |
| HĹBKA | 46 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 33 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| HĹBKA SEDU | 39,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 110 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 40 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 46 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 86 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €








