- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské súpravy
- Jedálenský set 4+1 MILTON
Jedálenský set 4+1 MILTON
Telefonická objednávka
JEDÁLNY SET MILTON
Pozývame vás na objavenie mimoriadnej harmónie a funkčnosti v jedálenskom sete MILTON pozostávajúcim z obdĺžnikového stola a štyroch očarujúcich stoličiek. Tento kompaktný set bol vytvorený pre menšie miestnosti, dokonale spĺňajúce potreby moderného životného štýlu.
MINIMALISTICKÝ DIZAJN STOLA
Jeho minimalistický dizajn s jemnou kombináciou prírodného dreva na doske stola a čiernych nohách vytvára estetickú kompozíciu, ktorá ľahko zapadne do každého interiéru. Funkčnosť tejto zostavy z nej robí ideálne riešenie ako do malých kuchýň, tak do útulných jedální.
POHODLNÉ JEDÁLNE STOLIČKY
Jedálenská stolička s čiernym kovovým rámom zaručujú stabilitu a odolnosť. Operadlo a sedák sú v rovnakom dekore ako stolová doska, dodávajú jedinečný charakter a zároveň zaisťujú pohodlie počas dlhých chvíľ strávených pri stole.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
prírodné drevo / čierna
Materiál:
MDF / kov
Rozmery stola:
šírka: 110 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 75 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 40 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 85 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnosť:
stôl: 30 kg
stolička: 100 kg
Hmotnosť:
34,7 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 110 cm |
| HĹBKA | 55 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 34,7 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 110 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 40 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 55 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 85 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 110 cm |
| HĹBKA | 55 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 34,7 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 110 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 40 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 55 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 85 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
















