- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské súpravy
- Jedálenský set 4+1 LAMIR
Jedálenský set 4+1 LAMIR
Telefonická objednávka
JEDÁLNY SET LAMIR
Jedáleň je miestnosťou, kde sa stretáva celá rodina pri stolovaní a trávi tak spolu vzácny voľný čas. Preto by sa tam mali všetci cítiť príjemne. Táto miestnosť by mala zaiste dýchať veľmi príjemnou atmosférou. Jedálenský set LAMIR 1+4 je štýlový a vkusný nábytok, ktorý pozostáva z jedného jedálenského stola a štyroch stoličiek. Ideálny pre menšie rodiny do kuchyne alebo jedálne. 
ESTETICKÝ A FUNKČNÝ
Základom setu je pevná kovová konštrukcia a kvalitná MDF na sedákoch a plate stola. Všetko v príjemnom farebnom prevedení dub prírodný. Vhodný do kuchyne alebo jedálne.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
dub prírodný
Materiál:
MDF / kov
Rozmery stola:
šírka: 110 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 76 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 45 cm
hĺbka: 45,5 cm
výška: 85,5 cm
hĺbka sedu: 45,5 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnosť:
stôl: 20 kg
stolička: 90 kg
Hmotnosť:
31,7 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 45 cm, 110 cm |
| HĹBKA | 45,5 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 85,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 31,7 kg |
| NOSNOSŤ | 20 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| HĹBKA SEDU | 45,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 110 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 76 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 45 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 45,5 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 85,5 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 45 cm, 110 cm |
| HĹBKA | 45,5 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 85,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 31,7 kg |
| NOSNOSŤ | 20 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| HĹBKA SEDU | 45,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 110 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 76 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 45 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 45,5 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 85,5 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €











