- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské súpravy
- Jedálenský set 2+1 ZAFAR
Jedálenský set 2+1 ZAFAR
Telefonická objednávka
JEDÁLNY SET ZAFAR
Hľadáte jednoduchý, minimalistický a predsa praktický jedálenský set? Novinka menom ZAFAR vás zaujme. Jedálenský set tvorí jeden stôl a dve lavice.
MINIMALISTICKÝ A PRAKTICKÝ
Stôl disponuje dvoma poličkami, držiakom na fľaše a dvoma držiakmi na poháre. Konštrukcia setu je vyrobená z kovu v bielom farebnom prevedení. Doska stola, sedenie a povrch políc je vyrobený z laminovanej MDF vo farbe dub.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
dub / biela
Materiál:
MDF / kov
Rozmery stola:
šírka: 120 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 75 cm
Rozmery lavice:
šírka: 85 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 45 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnosť:
stôl: 50 kg
lavica: 100 kg
Hmotnosť:
25,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 85 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 30 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 25,5 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 85 cm |
| HĹBKA LAVICE | 30 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 45 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 85 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 30 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 25,5 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 85 cm |
| HĹBKA LAVICE | 30 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 45 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €












