- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské kreslá
- Jedálenské kreslo THEIA Dekorhome
Jedálenské kreslo THEIA Dekorhome
Telefonická objednávka
ELEGANTNÉ JEDÁLNE KRESLO SO SAMETOVÝM POŤAHOM
Toto štýlové jedálenské kreslo zaujme svojim luxusným dizajnom a mimoriadnym pohodlím pri sedení. Poťah je vyrobený zo zamatu (100% polyester), ktorý sa jemne trblieta a dodáva interiéru nádych elegancie. Vďaka kvalitnému spracovaniu a prepracovaným detailom je kreslo ideálnym doplnkom do moderných aj klasicky zariadených miestností.
DETAILY, KTORÉ OKÚZLIA
Extra silné polstrovanie: Zaisťuje maximálny komfort pri dlhom sedení, či už pri jedálenskom stole, v pracovni alebo pri relaxácii.
Dekoratívne prešívanie: Elegantné prešívanie po celej sedacej časti dodáva kreslu rafinovaný vzhľad a podčiarkuje jeho štýlovosť.
Stabilné kovové nohy: Kovové nohy s práškovým nástrekom sú pevné a odolné, navyše zdokonaľujú retro vzhľad kresla.

DOSTUPNÉ FAREBNÉ VARIANTY
Kreslo je k dispozícii v šiestich atraktívnych farbách, ktoré umožňujú výber podľa vášho vkusu a štýlu interiéru. Zamatový povrch pôsobí luxusne a ľahko oživí každú miestnosť. Doprajte si kombináciu elegancie, pohodlia a nadčasového dizajnu s týmto jedinečným jedálenským kreslom!
- horčicová
- ružová
- modrá
- smaragdová
- svetlsivá
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
zamatová látka (100% polyester) / kov
Rozmery:
šírka: 67 cm
hĺbka: 63 cm
výška: 82 cm
šírka sedu: 34 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 47 cm
výška chrbtovej opierky: 39 cm
výška podrúčiek: 19 cm

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 34 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 39 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 34 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 39 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl CHLORIS Dekorhome
Rozkladací jedálenský stôl CHLORIS Dekorhome
Antracit
Odoslanie do 14 dní
1 133.10 €
Dub
Nie je skladom
1 148.50 €
Mramor
Nie je skladom
1 162.10 €
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Kuchynská linka KATIA 220 béžová / dub san maríno
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
97.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
144.10 €
Stříbrná
Nie je skladom
140.60 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
139.10 €
Rozkladací jedálenský stôl WESTIN S
Rozkladací jedálenský stôl WESTIN S
Biela
Odoslanie do 10-14 dní
733.30 €
Čierna
Nie je skladom
765.40 €
Jedálenské kreslo ZIRKON
Rozkladací jedálenský stôl WESTIN III
Rozkladací jedálenský stôl WESTIN III
Hnedá
Nie je skladom
962.40 €
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
962.40 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 10-14 dní
939.50 €
Modrá / šedá
Odoslanie do 10-14 dní
962.40 €






























