- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské kreslá
- Jedálenské kreslo 2 ks IKAROS Dekorhome
Jedálenské kreslo 2 ks IKAROS Dekorhome
Kód produktu: INVI36827+
Telefonická objednávka
POHOVKA IKAROS
Jedálenské kreslo IKAROS ponúka dokonalé pohodlie so svojim polstrovaním a štruktúrovanou tkaninou. Nohy z bukového dreva dodávajú pevnosť a stabilitu, zatiaľ čo podrúčky zvyšujú komfort pri sedení.

ŠKANDINÁVSKÝ DIZAJN A OZDOBNÉ DETAILY
Svieži vzhľad kresla IKAROS odráža obľúbený škandinávsky dizajn. Ozdobné gombíky na operadle priťahujú pozornosť a dodávajú lavici jedinečný charakter.

SKVELÁ INTEGRÁCIA DO DOMÁCNOSŤ
Vďaka svojmu jednoduchému a čistému dizajnu sa kreslo IKAROS hodí takmer ku každému štýlu bývania. Rýchlo sa stane vašim novým obľúbeným miestom na oddych a spoločenské stretnutie u jedálenského stolu.

VARIABILITA A MAXIMÁLNA NOSNOSŤ
Vďaka širokej škále dostupných farieb sa kreslo IKAROS ľahko zapojí do akéhokoľvek interiéru. Je navrhnutá s maximálnou nosnosťou 120 kg, čo zaisťuje jej robustnosť a dlhodobé využitie.
- krémová
- zelená
- svetlsivá
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.


TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka (100% polyester) / masívne bukové drevo
Rozmery:
šírka: 55 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 85 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 40 cm
výška sedu: 50 cm
výška chrbtovej opierky: 40 cm
výška podrúčiek: 20 cm

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Balenie obsahuje 2 ks.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 40 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 40 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl MORFEUS Dekorhome
Varianty produktu
Jedálenský stôl MORFEUS Dekorhome
160x90x77cm Odoslanie do 14 dní 728 € 180x90x78 cm Odoslanie do 14 dní 771.10 € 200x100x78 cm Odoslanie do 14 dní 878.80 €
Odoslanie do 14 dní
od 728 €
1 049.10 €
Přidat do oblíbených
Rozkladací jedálenský stôl TIZIANO
Skladom
u vás do 08.05.2026
646.10 €
709.20 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Varianty produktu
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
u vás do 06.05.2026
564.20 €
Dub sonoma
Skladom
u vás do 06.05.2026
564.20 €
Dostupnosť podľa variant
564.20 €
622.60 €
Přidat do oblíbených
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 10 dní
97.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
144.10 €
Stříbrná
Nie je skladom
140.60 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
139.10 €
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
97.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
144.10 €
Stříbrná
Nie je skladom
140.60 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
139.10 €
Odoslanie do 10 dní
od 97.50 €
114.40 €
Přidat do oblíbených
Lavica SKYLLA Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
od 107.30 €
138.90 €
Přidat do oblíbených










