- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Dvojmiestna pohovka KARO 2 VELVET
Dvojmiestna pohovka KARO 2 VELVET
Telefonická objednávka
Pohodlná dvojmiestna pohovka KARO 2 VELVET v modernom retro štýle bude ozdobou každého interiéru.
Nohy pohovky sú z masívneho bukového dreva v dekore wenge, čalúnenie je z príjemnej mäkkej zamatovej látky v niekoľkých trendy farebných prevedeniach.
K pohovke KARO 2 VELVET odporúčame prikúpiť kreslo KARO 1 VELVET rovnakom štýle.
Farba:
horčicová
sivá
zelená
svetlosivá
béžová
škoricová
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka / masívne bukové drevo
Rozmery:
šírka: 140 cm
hĺbka: 75 cm
výška: 76 cm
hĺbka sedu: 54 cm
výška sedu: 42 cm
Hmotnosť:
22 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Škandinávsky, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Dvojmiestna pohovka KARO 2 VELVET buk
Kreslo KARO 1 VELVET buk
Kreslo KARO 1 VEĽVET
Rohová sedacia súprava DRYÁS Dekorhome
Rohová sedacia súprava DRYÁS Dekorhome
Ružová
Odoslanie do 14 dní
1 102.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 102.90 €
Modrá
Skladom
1 046.90 €
Smaragdová
Skladom
1 102.90 €
Hořčicová
Skladom
1 102.90 €
Posteľ MONTREAL VELVET 140
Posteľ MONTREAL VELVET 140
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
311.70 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
311.70 €











