- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo KARO 1 VEĽVET
Kreslo KARO 1 VEĽVET
Telefonická objednávka
Pohodlné čalúnené kreslo KARO 1 VELVET v modernom retro štýle bude ozdobou každého interiéru.
Nohy kresla sú z masívneho bukového dreva v dekore wenge, čalúnenie je z príjemnej mäkkej zamatovej látky v niekoľkých trendy farebných prevedeniach.
Ku kreslu KARO 1 VELVET odporúčame prikúpiť pohovku KARO 2 VELVET rovnakom štýle.
Farba:
horčicová
sivá
zelená
béžová
skočicová
svetlosivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka / masívne bukové drevo
Rozmery:
šírka: 78 cm
hĺbka: 75 cm
výška: 76 cm
hĺbka sedu: 54 cm
výška sedu: 42 cm
Hmotnosť:
14 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kreslo KARO 1 VELVET buk
Pohovka KIER 2 VELVET buk
Dvojmiestna pohovka KARO 2 VELVET
Dvojmiestna pohovka KARO 2 VELVET buk
Odkladací stolík ESCADA B II
Odkladací stolík ESCADA B II
Bílá / zlatá
Nie je skladom
206.20 €
Bílá / stříbrná
Nie je skladom
174.60 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 10-14 dní
206.20 €
Trojmiestna pohovka NORDIC 3 VELVET
Trojmiestna pohovka NORDIC 3 VELVET
Tmavo zelená
Nie je skladom
481.20 €
Tmavosivá
Nie je skladom
481.20 €
Tmavě modrá
Nie je skladom
481.20 €
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
284 €
Sivá
Nie je skladom
284 €
Béžová
Nie je skladom
271.10 €










