- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička CHERRY H-2 VELVET
Barová stolička CHERRY H-2 VELVET
Telefonická objednávka
Elegantná barová stolička CHERRY H-2 VELVET je čalúnená príjemnou zamatovou látkou Bluvel. Operadlo je zdobené prešívaním. Komfort zaistí pohodlné podrúčky.
Stolička stojí na kovovej podnoži s opierkou na nohy. Podnož je lakovaná čiernou matnou farbou.
Farba:
béžová / čierna
zelená / čierna
sivá / čierna
čierna / čierna
žltá / čierna
tyrkysová / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka Bluvel / kov
Rozmery:
šírka: 56 cm
hĺbka: 42 cm
výška: 86 cm
výška sedu: 60 cm
Hmotnosť:
7 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 60 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenské kreslo CHERRY VELVET
Jedálenské kreslo CHERRY VELVET
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
73.30 €
Zelená
Nie je skladom
73.30 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
73.30 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
73.30 €
Tyrkysová
Odoslanie do 10-14 dní
73.30 €
Žltá
Odoslanie do 10-14 dní
73.30 €
Tmavě modrá
Odoslanie do 10-14 dní
73.30 €
Skořicová
Nie je skladom
73.30 €
Jedálenské kreslo CHERRY MONOLITH
Jedálenské kreslo CHERRY MONOLITH
Sivá
Nie je skladom
92.80 €
Béžová
Nie je skladom
92.80 €
Žltá
Nie je skladom
92.80 €
Tmavě modrá
Nie je skladom
98.10 €
Světle šedá
Nie je skladom
97.50 €
Jedálenské kreslo CHERRY koženka
Jedálenské kreslo CHERRY koženka
Čierna
Nie je skladom
97.20 €
Zelená
Nie je skladom
100.80 €
Sivá
Nie je skladom
100.80 €
Béžová
Nie je skladom
97.20 €
Barový stôl hnedá / čierna Dekorhome
Barový stôl hnedá / čierna Dekorhome
50x50x110 cm Nie je skladom 125.70 € 60x60x110 cm Nie je skladom 138 €Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
710.70 €












