- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička H-93
Barová stolička H-93
Kód produktu: V-CH-H/93
Telefonická objednávka
Barová stolička H-93 je čalúnená látkou v niekoľkých farebných variantoch.
Stabilné nohy sú z masívneho dreva v dekore orech.
Stabilné nohy sú z masívneho dreva v dekore orech.
Farba:
tmavosivá / orech
tmavo zelená / orech
Farbu zvoľte vo variantoch produktu.
tmavo zelená / orech
Farbu zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
látka / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 52 cm
výška: 97 cm
výška sedu: 76 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
8,1 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,1 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 76 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Barový stôl s 2 policami Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 116 €
od 90.10 €
103.10 €
Přidat do oblíbených
Barový stôl s regálom AUSTEN
Varianty produktu
Biela
Skladom
128.70 €
Dub sonoma
Skladom
143 €
Bílá / beton
Skladom
143 €
Barový stôl s regálom AUSTEN
Biela
Skladom
128.70 €
Dub sonoma
Skladom
143 €
Bílá / beton
Skladom
143 €
Skladom
od 128.70 €
173 €
Přidat do oblíbených



