- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské kreslá
- Jedálenské kreslo CHERRY koženka
Jedálenské kreslo CHERRY koženka
Telefonická objednávka
Elegantné jedálenské kreslo CHERRY nájde svoje využitie nielen v kuchyni, ale aj v pracovni alebo v zasadacej miestnosti.
Kreslo je čalúnené koženkou s ozdobným prešívaním. Podnož je kovová a lakovaná čiernou matnou farbou.
Farba:
sivá / čierna
čierna / čierna
béžová / čierna
olivovo zelená / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 57 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 87 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 43 cm
výška sedu: 48 cm
Hmotnosť:
7 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Koženka |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barová stolička CHERRY H-2 VELVET
Barová stolička CHERRY H-2 VELVET
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
87.10 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
87.10 €
Jedálenské kreslo CHERRY MONOLITH
Jedálenské kreslo CHERRY MONOLITH
Sivá
Nie je skladom
92.80 €
Béžová
Nie je skladom
92.80 €
Žltá
Nie je skladom
92.80 €
Tmavě modrá
Nie je skladom
98.10 €
Světle šedá
Nie je skladom
97.50 €
Jedálenské kreslo CHERRY VELVET
Jedálenské kreslo CHERRY VELVET
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
73.30 €
Zelená
Nie je skladom
73.30 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
73.30 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
73.30 €
Tyrkysová
Odoslanie do 10-14 dní
73.30 €
Žltá
Odoslanie do 10-14 dní
73.30 €
Tmavě modrá
Odoslanie do 10-14 dní
73.30 €
Skořicová
Nie je skladom
73.30 €
Barová stolička CHERRY H-1 VELVET
Barová stolička CHERRY H-1 VELVET
Čierna
Nie je skladom
105.40 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
105.40 €
Rozkladací jedálenský stôl SALVADORE 160-240 cm
Rozkladací jedálenský stôl SALVADORE 160-240 cm
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
618.70 €
Černá - melted glass
Nie je skladom
1 091.50 €
Kuchynský vozík BARABE
Kuchynská linka ALINA 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom







