- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradné pohovky
- Záhradná ratanová pohovka Dekorhome
Záhradná ratanová pohovka Dekorhome
Telefonická objednávka
Záhradná pohovka v modernom dizajne je nielen vizuálne príťažlivá, ale aj vás oslním svojim vysokým komfortom sedenia. Ideálna voľba na terasu či balkón.
Pohovka je vyrobená z kovovej konštrukcie a kvalitného polyratanu v niekoľkých farebných variantoch. Polyratan je celé roky používaný ako materiál pre záhradný nábytok. Je odolný voči UV žiareniu, vodeodolný a veľmi ľahko sa čistí.
Súčasťou balenia je pohodlná poduška na sedák. Poduška má vďaka zipsu snímateľný poťah a je možné ju tak ľahko vyprať.
Farba:
antracit / krémová
antracit / zelená
antracit / sivá
hnedá / krémová
hnedá / zelená
hnedá / čierna
čierna / tehlová
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / polyratán / látka
Rozmery:
šírka: 106 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 83 cm
výška sedu: 47 cm
výška chrbtovej opierky: 45 cm
výška podrúčiek: 64 cm
hrúbka podušky: 5 cm
Hmotnosť:
9,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 106 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Umelý ratan |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 45 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Drevený záhradný domček BASTRUP 7 s prístavkom Dekorhome
Záhradná sedacia súprava HWC-H54
Záhradná sedacia súprava HWC-H54
Antracit / šedá
Odoslanie do 14 dní
1 949.70 €
Hnědá / krémová
Nie je skladom
1 885.90 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 14 dní
1 871.60 €
Šedá / krémová
Nie je skladom
1 898.50 €
Světle hnědá / světle šedá
Odoslanie do 14 dní
1 941.50 €
Světle hnědá / krémová
Odoslanie do 14 dní
1 934.20 €
Světle hnědá / béžová
Odoslanie do 14 dní
1 892.50 €
Záhradná balkónová súprava 3 ks
Záhradná balkónová súprava 3 ks
Prírodná
Nie je skladom
395.90 €
Antracit
Odoslanie do 14 dní
318.10 €
















