- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradný nábytok z umelého ratanu
- Pohovky
- Záhradná pohovka so stolíkom LALIT
Záhradná pohovka so stolíkom LALIT
Telefonická objednávka
Radi trávite čas na čerstvom vzduchu, ale nemôžete si dovoliť kvôli priestoru veľký ratanový set? LALIT je elegantnÁ 2-miestna pohovka, ktorá sa zmestí nielen na záhradu, ale aj na balkón či terasu. Je moderná a praktická.
Vyrobená je z umelého ratanu v hnedej farbe. Elegantným ho robia aj vankúše v krémovej farbe, poťah je snímateľný a vodeodolný. Možné je prať ho v práčke.
Uprostred pohovky je stolík s vrchnou doskou z tvrdeného skla, pre odloženie šálky kávy, alebo pohári vína.
Farba:
hnedá / krémová
Materiál:
umelý ratan / oceľ / tvrdené sklo / látka
Rozmery pohovky:
šírka: 131 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 82 cm
výška nohy: 20 cm
hrúbka vankúša: 5 cm
šírka sedu: 46 cm
hĺbka sedu 49 cm
výška sedu: 38 cm
šírka opierky chrbta: 46 cm
výška opierky chrbta: 46 cm
Rozmery stolíka:
šírka: 25 cm
hĺbka: 51 cm
Hmotnosť:
20 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový, Ratanový |
| ŠÍRKA | 25 cm, 131 cm |
| HĹBKA | 51 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Sklo, Umelý ratan |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 46 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
| ŠÍRKA STOLA | 25 cm |
| HĹBKA STOLU | 51 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 131 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 60 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 82 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový, Ratanový |
| ŠÍRKA | 25 cm, 131 cm |
| HĹBKA | 51 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Sklo, Umelý ratan |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 46 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
| ŠÍRKA STOLA | 25 cm |
| HĹBKA STOLU | 51 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 131 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 60 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 82 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Závesný slnečník Ø 300 cm hliníková tyč Dekorhome
Závesný slnečník Ø 300 cm hliníková tyč Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
205.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
183.10 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
206.20 €
Modrá
Nie je skladom
187.10 €
Antracit
Nie je skladom
184.70 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
188.80 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
188.80 €
Cihlová
Odoslanie do 10 dní
200.70 €
Záhradný set 2 ks VERONIKA Dekorhome
Záhradný set 2 ks VERONIKA Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
125.70 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
207.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
125.50 €
Černá / bílá
Nie je skladom
175.80 €
































