- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lavice
- Polyratanový dvojsedačková lavička s čajovým stolíkom čierna
Polyratanový dvojsedačková lavička s čajovým stolíkom čierna
Kód produktu: 42844
Telefonická objednávka
Táto dvojmiestna ratanová lavička kombinuje štýl a funkčnosť a bude ústredným bodom vašej záhrady alebo terasy.
Ratanová lavička je určená pre vonkajšie použitie po celý rok.
Vďaka odolnému a nepremokavému PE ratanu je lavička ľahko čistiteľná, odolná a je vhodná pre každodenné použitie.
Má robustný oceľový rám s povrchovou práškovou úpravou. Je zároveň ľahká, takže sa ľahko premiestňuje.
Dve sedadlá sú spojené čajovým stolíkom, na ktorý môžete pohodlne odkladať svoje nápoje alebo obľúbené knihy, aby ste ich mali po ruke.
Hrubé odnímateľné vankúše na sedenie sú veľmi pohodlné. Jednoducho čistiteľné polyesterové poťahy so skrytými zipsami možno ľahko sňať a vyprať.
Dodávka zahŕňa 1 dvojsedačková lavičku a 2 odnímateľné vankúše.
Odporúčame vám súpravu za dažďa, snehu a mrazu prikryť.
Farba:
čierna / krémová
Rozmery:
šírka: 152 cm
hĺbka: 62 cm
výška: 85 cm
šírka stolíka: 41 cm
hĺbka stolíka: 48 cm
výška stolíka: 23 cm
Materiál:
PE ratan / práškovým nástrekom opatrený oceľový rám
Hmotnosť:
13 kg
Dodává sa v demonte.

Zobraziť viac

Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 41 cm, 152 cm |
| HĹBKA | 48 cm, 62 cm |
| VÝŠKA | 23 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| OBSAH SETU | 1x lavica, 2x poduška na sedák |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 41 cm |
| HĹBKA STOLU | 48 cm |
| VÝŠKA STOLA | 23 cm |
| ŠÍRKA LAVIČKY | 152 cm |
| HĹBKA LAVIČKY | 62 cm |
| VÝŠKA LAVIČKY | 85 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 41 cm, 152 cm |
| HĹBKA | 48 cm, 62 cm |
| VÝŠKA | 23 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| OBSAH SETU | 1x lavica, 2x poduška na sedák |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 41 cm |
| HĹBKA STOLU | 48 cm |
| VÝŠKA STOLA | 23 cm |
| ŠÍRKA LAVIČKY | 152 cm |
| HĹBKA LAVIČKY | 62 cm |
| VÝŠKA LAVIČKY | 85 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






