Záhradná pohovka MALORY
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÁ POHOVKA MALORY

UNIVERZÁLNY DESING A ODOLNOSŤ

JEDINEČNÝ KOMFORT
Lavica disponuje úložným priestorom, ktorý umožňuje uschovanie vankúšov alebo iných predmetov. Veko je vybavené hydraulickým piestom, čo umožňuje jeho jednoduché a bezpečné otváranie bez rizika náhleho zatvorenia. Navyše, lavicu je možné úplne zasunúť pod pohovku, čo šetrí miesto. Určite oceníte sklápacie príručné stolíky, ktoré sa nachádzajú v opierkach na ruky. Opierka chrbta je polohovateľná v 4 pozíciách a po priložení lavice vám vznikne pohodlné lôžko. Nastavte si ideálnu polohu na čítanie, odpočinok alebo opaľovanie.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
sivá / hnedá
Materiál:
umelý ratan / kov / látka / akáciové drevo
Rozmery:
šírka: 115 / 173 cm
hĺbka: 69 cm
výška: 92 cm
šírka sedu: 103 cm
hĺbka sedu: 49 cm
výška sedu: 40 / 46 cm (bez vankúša / s vankúšom)
Nosnosť:
130 kg
Hmotnosť:
36 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 115 cm, 173 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 36 kg |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Umelý ratan |
| ŠÍRKA SEDU | 103 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm, 46 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná hojdačka HOLLYWOOD II
Záhradná hojdačka HOLLYWOOD II
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom






















