Záhradná lavička DECO GARDEN
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÁ LAVIČKA DECO GARDEN
- jaseň
- orech

UNIKÁTNY DIZAJN
Dizajn imituje drevo, ale lavica je vyrobená z odolného a pevného plastu, ktorý je odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Jednoduché zostavenie, manipulácia aj údržba. Možnosť uzamknutia visiacim zámkom (nie je súčasťou balenia).

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
plast
Rozmery:
šírka: 133 cm
hĺbka: 61 cm
výška: 89 cm
objem: 227 l
Nosnosť:
2x110 kg
Hmotnosť:
15 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 133 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| NOSNOSŤ | 220 kg |
| OBJEM | 227 l |
| MATERIÁL | Plast |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná hojdačka HOLLYWOOD II
Záhradná hojdačka HOLLYWOOD II
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom









