- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Kovový záhradný nábytok
- Lavičky
- Záhradná lavička čierna / hnedá Dekorhome
Záhradná lavička čierna / hnedá Dekorhome
Telefonická objednávka
Drevená záhradná lavica s nostalgickým dizajnom je nápaditý doplnok a ideálna voľba pre vašu záhradu alebo terasu.
Záhradná lavica je vyrobená z masívneho jedľového dreva, ktoré je stabilná a má dlhú životnosť. Má tiež pevné liatinové nohy s veľkou stabilitou. Na sedadla s operadlom z drevených latiek sa pohodlne sedí.
Odpočívajte a užívajte si svoje voľné chvíle na tejto lavičke!
Farba:
čierna / hnedá
Materiál:
masívne jedľové drevo / liatina
Rozmery:
šírka: 123 cm
hĺbka: 54 cm
výška: 77 cm
šírka sedu: 120 cm
hĺbka sedu: 38 cm
výška sedu: 41 cm
výška chrbtovej opierky: 39 cm
výška podrúčiek od zeme: 60 cm
Hmotnosť:
19 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 123 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 19 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 120 cm |
| HĹBKA SEDU | 38 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 39 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Záhradná markíza 4 x 3 m Dekorhome
Záhradná markíza 4 x 3 m Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
354.20 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
339.80 €
Záhradná markíza 3 x 3 m Dekorhome
Záhradná markíza 3 x 3 m Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
317 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
303.60 €
Vodeodolná poduška na záhradnej lavici Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks hnedá / sivá / biela Dekorhome
Záhradný úložný box 171x99x93 cm oceľ Dekorhome
Záhradný úložný box 171x99x93 cm oceľ Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
165.50 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
156.80 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
167.20 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
184 €







