Záhradná lavička ROTINA NEW
Telefonická objednávka
ROTINA NEW je hrdá predstaviteľka tohto typu záhradného nábytku. Vyrobená je z kovu v čiernom prevedení a doplnená je o drevo v prírodnej farbe. Ideálna kombinácia, ktorá nezostarne a vždy bude žiariť vo vašej oáze pokoja. Romantický nádych je dodávajú jemné ornamenty na operadle a opierkach na ruky.
Farba:
čierna / prírodná
Materiál:
kov / drevo
Rozmery:
šírka: 127 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 85 cm
šírka sedu: 124 cm
hĺbka sedu: 41,5 cm
výška sedadla: 40 cm
Nosnosť:
150 kg
Hmotnosť:
12 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 127 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 124 cm |
| HĹBKA SEDU | 41,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Dvojité záhradné lehátko s baldachýnom textilen / oceľ Dekorhome
Dvojité záhradné lehátko s baldachýnom textilen / oceľ Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 10 dní
316.20 €
Černá / bílá
Odoslanie do 10 dní
340 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
353.30 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
367.90 €
Záhradný kvetináč s treláží 100x43x142 cm PP Dekorhome
Záhradný kvetináč s treláží 100x43x142 cm PP Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
145.90 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
146.70 €
Zelená
Nie je skladom
310.40 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
153.80 €



