- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lavice
- Záhradná lavica D3286 polyratan čierna Dekorhome
Záhradná lavica D3286 polyratan čierna Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto ratanová lavica pojme až 2 osoby a je ideálna na balkón alebo terasu. Vďaka opierke chrbta a podrúčkam môžete pohodlne sedieť.
Polyrattan je veľmi stabilné, rovnomerne navinuté plastové vlákno, ktoré bolo vyvinuté špeciálne pre záhradný nábytok. Je odolný proti poveternostným vplyvom, UV žiareniu, odpudzuje nečistoty a ľahko sa čistí. Vlákna sú pre prirodzený vzhľad mierne zdrsnené.
Farba:
čierna
Materiál:
umelý ratan (100% polyetylén) / kov
Rozmery:
šírka: 122 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 90 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 122 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Polyetylén, Umelý ratan |
| OBSAH SETU | 1x lavica |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 122 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Polyetylén, Umelý ratan |
| OBSAH SETU | 1x lavica |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Záhradný altánok so závesmi 5x3 m Dekorhome
Záhradný altánok so závesmi 5x3 m Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
947.60 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
915.60 €
Ratanová posteľ s baldachýnom
Ratanová posteľ s baldachýnom
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
682.40 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
706.50 €
Záhradné ratanové ležadlo s vankúšom
Záhradné ratanové ležadlo s vankúšom
Čierna
Nie je skladom
174.90 €
Černá / bílá
Odoslanie do 10 dní
133.60 €
Hnědá / černá
Odoslanie do 10 dní
162.10 €





